facebook twitter Google Plus
Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı 28 Temmuz Rus Kadın Kıskançlıklarıda Beraberinde Getirir
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı özeti: Beş Kardeş 2. sezonu ile haziran ayında ekranlara gelmeye başladı. Beş Kardeş 12. bölümü ile 28 temmuz salı günü saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Sait ve Canan arasındaki ayrılık rüzgarları hala esmektedir. Turgut başka bir şehre yerleşmeyi tercih eder. Nazım gazetecilik işini sürdürmekte kararlıdır. Eve gelen Rus kadını beş kardeşin beşi de sevgili olarak gösterince işler karışacak.
Beş Kardeş dizisi her Salı - 22.30 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı 28 temmuz Rus Kadın Kıskançlıklarıda Beraberinde Getirir fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Beş Kardeş dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Beş kardeş tanıtım, Beş kardeş oyuncuları, Beş kardeş yeni sezon, Beş kardeş kanal d, Beş kardeş dizisi, Beş kardeş bölümleri, Beş kardeş haziran, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Beş Kardeş 12. Bölüm Fragmanı özeti